Ansichtkaarten: Kennemerland vroeger en nu
Rolf Roos
Een serie van 6 dubbele ansichten met de veranderingen in het duin in de afgelopen 100 jaar. Gevouwen hebben ze de afmetingen van gewone ansichtkaarten (148 * 105 mm).
Een serie van 6 dubbele ansichten met de veranderingen in het duin in de afgelopen 100 jaar. Gevouwen hebben ze de afmetingen van gewone ansichtkaarten (148 * 105 mm).
'Een ‘must-have’ voor planten- en duinliefhebbers.’ (Bionieuws)
39,50/leden 29,50
De slankste kuststrook van ons land. Waar duin en dijk vervloeien. AANBIEDING nu slechts 17,50.
De Texelse duinen en kwelders zijn van een betoverende schoonheid. AANBIEDING nu slechts 19,50
Auteurs die een verhaal + beeld over een duinthema of over een gebied breed willen verspreiden kunnen contact met de redactie opnemen. Het kan gaan om nieuwe verhalen, maar ook om bestaande artikelen in de vorm van een pdf.
De redactie zoekt ook correspondenten: contactpersonen in een bedrijf / instelling of vereniging. Een correspondent kan de redactie van duinenenmensen.nl in contact brengen met een of meer auteurs, of bestaande artikelen aanleveren.
Auteurs van boeken Duinen en mensen en hun bijdrages op deze site
Duinen en mensen is een serie boeken over de Nederlandse kust. Cultuur en natuur van het kustlandschap worden gelijkwaardig en veelzijdig beschreven. Met honderden nieuwe kaarten en de laatste stand van wetenschap. Kennemerland (2009), Noordkop en Zwanenwater (2011) en Texel (2013).